IV turniir IV liigas 7. oktoober

Järjekordne IV liiga etapp toimus 7. oktoobril Tere tennisekeskuses.

Eelnevast nädalavahetust oli kaasa võtta ainult positiivseid emotsioone. Ivar oli saanud III liigas esimese võidu ning Jimmi IV liiga teises ringis norraka käest korraliku keretäie.

Turniirinädal möödus samuti positiivsete emotsioonide saatel. Lauri käis Brüsselis arutamas Euroopa Liidu tasemel tennisetulemuste parandamise võimalusi, sest ilmselgelt kohaliku omavalitsuse ja Vabariigi Valitsuse tasemest selle probleemi lahendamiseks enam ei piisanud. Nädala teises pooles sai keskendutud maili teel Jimmi enesekindluse kärpimisele.

Turniiri loos lubas palju. Kõik said asetuse (Ivar 1, Jimmi 3/4 ja Lauri 5/8) ning alustasid mängimist teisest ringist. Poolfinaalis pidid kokku minema Ivar ja Jimmi ning nende võitja finaalis Lauri „Tasakaalukas ja Stabiilne“ Künnapuuga (ehk lühidalt Lauri TS Künnapuu).

Esimesena läks väljakule Ivar. Kiiresti 3:0 juhtima, siis oli selge, et küll võit ära tuleb ning hoolimata vastasele tormilisest kaasaelamisest õnnestus Ivaril suure kangutamisega lõpuks 8:6 võita. Järgnevalt läksid Lauri ja Jimmi võistlustulle. Mõlemad said mõõduka hädaga võidu 8:5. Teises ringis sai Ivar veel napima võidu ja võitis alles kiires lõppmängus 8:7. Lauri võttis Looselt eelmise korra kaotuse eest revanši 8:3 ja Jimmi sai ka sama seisuga edasi. See tähendas, et kõik olid jõudnud poolfinaali ja emotsioonid laes. Lauri aasta ja üks kuud ootust oli lõppenud – karikas olemas. Kuna järgmine päev oli poolfinaal alles kell 10.00, siis oli aega ka välja minna ja mõned õlled teha.

Järgmise päeva hommikul kulges esimene poolfinaal Jimmi vs Ivar alguses Jimmi suure kisa saatel, kus kõlas korduvalt pärast võrku lööki ka traditsiooniline „uskumatu“. Igatahes oli ühel hetkel seis Ivari kasuks 6:2. Teises poolfinaalis oli Lauri samal ajal 20 minutilise mängu järel norraka vastu juba 5:0 juhtimas. Seejärel kadus Lauril keskendumine, rütm ja lõpuks ka igasugune enesekindlus ning kaotus 7:8 oli reaalsus. Samal ajal oli Jimmi saavutanud uskumatu ning võitis Ivarit 8:6 (6:0 vahespurdiga!).

Pärast mängu, sai Lauri kätte kauaoodatud karika, mis lendas koti põhja (kus see vedeles esmaspäeva õhtuni) ning sammus sõnatult väljakult minema. Finaal Künnapuu vs Simson oli jäänud mõne punki kaugusele.

Finaalis kaotas Jimmi esimese seti 4:6, teise võitis kiires lõpus 7:6 ning otsustava tie-breaki kaotas 6:10.

Tenniseklubi Rockbottom kõige edukam turniir. Neljast võimalikust karikast võideti kolm, kuid kõigil on turniirist kehvad mälestused. Jätkub jaht I koha karika peale…

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga