Oktoobri lõpu ülevaade edetabelitest

Oktooberiga koos on läbi saanud hooaja teine kuu. Aeg on tibusid lugeda ja visata pilt peale edetabelile. Oktoobris toimub neljandas liigas viis turniiri (kaks Tartus), mis lõid suurepärased võimalused punktisaagi kasvatamiseks ja tabelikoha parandamiseks.

Oktoobrikuu täheks kujunes kahtlemata Jimmi, kes osaledes kahel turniiril teenis ka kaks finaalikohta, millest ühe võitis. Punktisaagiks 11,7! punkti ja tõus edetabelis kohale number 2.

Ühel turniiril käis ka Ivar. Sealt on kaasa võtta mälestusväärne poolfinaali kaotus Jimmile, mille tagajärjel tuli loovutada ka oma edetabeli positsioon. Edetabelis koht number 3.

Lauri osales kahel turniiril. Korra jõudis poolfinaali ja korra veerandfinaali. Kuna, aga algtase oli niivõrd madal, siis sai läbi tehtud suur tõus ning kerkitud edetabelis kohale number 12. Vahe Jimmiga väheneb!

Kuna RockBottom on aktiivselt sisse murdmas ka juba kolmandasse liigasse. Siis on aeg ka selle tabeli poole piiluda. Aga ega siin midagi rõõmustavat ei ole. Ivar on kuue osaletud turniiriga kohal number 78. Jimmil, kes on osalenud neljal turniiril, on kohaks 114. Lauri, osalenuna kahel turniiril, on edetabelis positsioonil number 126. Kuna olukord on veel nukker, siis tuleb mainida, et kokku on edetabelis 184 nime ja Erki ei ole neist ükski!

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga