Oktoober 2019

Kuu alguses toimus kohe kolmanda liiga turniir: kohal Jimmi ja Jüri. Mõlemal asetatud mängijal esimene ring vaba. Teises ringis võitis Jimmi 7:6 (3) ja 6:3 ning Jüri oma vastast 6:2 ja 6:3. Veerandfinaalis tuli Jimmi vastaseks kogenud rebane, keda varem Jimmi suure pingutusega võitnud. Jimmi oli veendunud, et nüüd on ta tase oluliselt tõusnud ja lööb vastase lihtsalt üle. Päris nii ei läinud ja Jimmi kaotas 6:3, 2:6 ja 8:10. Jüri aga kaotas 6:3, 3:6 ja 6:10. Karikad jäid tol päeval klubile toomata.

Kuu keskel, teise liiga turniiril käis kohal Jimmi, kes sai vastaseks Pählaka, kellele Erki on juba jõudnud II liigas kaks korda kaotada (kestev kõneviis, st tulevikus võib veel tulla). Jimmi suutis mängu alguses kohe 2:0 juhtima minna ja siis juba 4:1 ja siis oli aeg mõelda, et tulebki ära. Lõpuks kaotas seti 4:6. Teises setis läks ka 4:1 ette ja siis meenusid kolleegide katsetud paarismängu turniirile, kus paar päeva varem mängiti korduvalt edu maha ning Jimmi oma sõnade järgi hakkas edasi mõistusega mängima (loe: kaaretas palle tagasi suures eksimishirmus). Selle tulemusel suutiski 6:4 teise seti võita ja algas kolmas sett – taibreik 10ni. Alustuseks jäi Jimmi 0:5 taha, tehti ära nagu poisikesele ikka, ja siis veel ka 2:7 ja siis 5:9. Seisul 7:9 sai mõeldud, et 8:10 pingutaks selleni, oleks nagu Erki tulemused. Edasi tuli juba 8:9, 9:9, 9:10, 10:11 ja 13:11 võit Jimmile. Erki, kommentaare ei ole olnud võimalik seni saada! Teise ringi mängus olid Jimmile juba pinged maas ja tulemuseks 0:6, 0:6. Uhke lõpp ilusale päevale.

Samal ajal käisid Meelis ja Lauri katsetamas IV liiga turniiril. Meelis läks esimesena väljakule ja tuli ka kiiresti ära 0:8. Ju vist väljaku kate, reketi keelte pinge, või põrkavad pallid vms ei sobinud seekord. Lauril õnnestus võita 8:2, teises ringis tuli võit vastase üle, keda varem võidetud polnud 8:4. Veerandfinaalis oli Lauri terve mängu ees, seisul 6:5 hakkas väristama ja lasi vastase ette 6:7, siis hakkas vastane väristama ja seisul 7:7 tuli kiire lõppmäng, mille Lauri, kes üldiselt on meister kiireid lõppmänge kaotama, võitis 7:4. Järgmise päeva poolfinaalis läks Lauri taktikaliselt mängima. Oma taktikaga mängis ta ise-ennast üle ja kaotas 4:6 ja 3:6. Aga selle hooaja karikas oli olemas.

Oktoobri keskel toimus ka teistkordne väljasõit Stockholmi.

Vaadati tennist

Uuriti viimaseid nippe reketi seadistamiseks

Boybänd tuuritamas

TK Rockbottomi esindajad on tasahilju imbunud ka paarismängude turniiridele. Esipaar Ivar/Erki (Puukäsi) käisid kuu lõpus teistkordselt II liiga paarismängu turniiril. Turniirisüsteem on lihtne: kolmene alagrupp ja kõik kõigiga läbi. Esimeses mängus ei saadud alguses käima ennast ja kaotati esimene sett 0:6, teises setis sujus juba paremini ja kaotati ainult 4:6. Teine mäng aga pandi jalad põhja ja võeti üks korralik muna 0:6 ja 0:6. Kuulujutud räägivad, et mõlemal olnud kõva kips.

Oktoobri lõpuga on põhjust ka edetabelitele otsa vaadata. Üksikmängus edetabelites on seisud järgmised:

  • II liigas on Erki 43. kohal (napilt Antoni ees), Ivar 71. kohal, Jimmi 72 kohal (kaotus Ivarile 0,05 punkti) ja Jüri 130. kohal.
  • III liigas on Jüri 6. kohal, Ivar 10. kohal, Jimmi 17. kohal ja Lauri 70. kohal.
  • IV liigas on Lauri 21. kohal ja Meelis 117 kohal.

Paarismängus edetabelites on esindatud

  • II liigas jagavad Ivar ja Erki kohti 78-79.
  • III liigas Ivar 9. kohal ja Erki 16. kohal

Kuulujutud käivad, et Kristjan, pärast paariaasta tagust fiaskot 74a(Loe: seitsmekümne nelja aastane) Valeriga, on taas leidmas julgust võistlemiseks. Mihkel, Siim, Andres jätkuvalt otsivad julgust, aga treeningmahud olla kõigil kasvanud.

Kokkuvõtvalt, siis oktoobrisse jääb Lauri karikas IV liigas (varasemad aastad on näidanud, et see on hooaja tipphetk ja nüüd tuleb järgmised 10 kuud allamäge minekut), Jimmi esimene võit II liigas ja klubiliikmete rekordarv munasid: Meelis neljandas liigas, Jimmi teises liigas ning Ivar ja Erki paarismängu teises liigas.

 

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga