November/detsember 2019

Novembris toimus II liigas turniir Tartus. Tõsine provintsi turniir – 7 osalet. Loomulikult otsustas selle sõidu ette võtta ka Erki, kellel oli hädasti punke vaja. Ühest võidust piisas poolfinaali pääsemiseks, karika saamiseks ja korralike punktide kogumiseks. Detsembris toimunud Tallinna turniiril käis ka Erki kohal. Esimeses mängus trukkis vastase korralikult läbi (legendaarne Tallinna mõõk, mis youtubis kogunud esimese kahe kuuga juba 17 vaatamist – täiesti aus tulemus arvestades selle nalja taset ) ja teises mängus trukiti Erki ise läbi. Samal turniiril käis ka Jimmi, kes võitis 3 geimi: 2:6, 1:6.

Kolmandas liigas toimus sel vahemikul viis turniiri. Mitmetel neist oli esindatud ka TK Rockbottom. Laagri turniiril käisid kohal Jüri, Jimmi ja Lauri. Esimesena läks väljakule Jimmi ja esimesena sai ta ka koju. Kaotas esimese seti 3:6, võitis teise 7:5 ja otsustavas kaotas 6-10. Pärast sai viidatud vigastusele ning samal põhjusel loobutud ka miinusringi mängust. Järgmisena Lauri, kellel esimeses setis oli natukene nagu lootustki ja kaotas 5:7. Teises setis enam lootust ei olnud 2:6. Miinusringi mäng sujus ilusti ja kiiresti oli jõutud juhtima 5:2 ning üks pall puudus matšpallist. Siis sai tehtud paar kihvti lööki mängitud natukene rahvale ja lõpuks mäng kaotatud 5:7. Jüri võitis esimese ringi 6:2, 6:3, teise ringi 4:6, 6:3, 11-9 veerandfinaali 6:4, 4:6, 10-5 ja poolfinaalis tuli vastu Jüri igipõline vastane Kalle. Kuigi viimased korras oli Jüri teda võitnud, siis seekord tuli kaotus 6:7 (11), 4:6. Mõnel turniiril käis pusimas ka Toomas, aga võite seal ei tulnud. Kokkuvõtvalt, siis kätte on jõudnud taaskord see aeg, kus Jimmi saavutus tuleb lugeda geimides, Lauri hakkab vältima turniire ning Ivar käib iga nädalavahetus paarismängu rahaturniiridel.

Erki/Ivar käisid novembris ka II liiga paarismängu turniiril. Mingi nipiga õnnestus neil alagrupist edasi pääseda (2 võitu ja 1 kaotus) ning ka veerandfinaalis võita. Siinkoha olgu öeldud, et vastased katkestasid mängu eduseisul 6:2, 5:1. Poolfinaalis tuli aga TK Rockbottom esipaaril juba kaotus 1:6, 3:6. Paari Erki/Ivar edu II liiga turniiril leidis kajastamist ka peavoolu meedias, kus neid nimetati „sisuliselt kolmanda liiga paar“ – mis on ka täpne hinnang nende tasemel. https://tennisnet.ee/aivar-nurme-alias-vaal-koik-on-savi-aga-me-kaotasime-vanaisadele/