XXIX turniir III liigas, 5. mai

Järjekordne turniir Eesti tennise meistrivõistluste III liigas toimus 5. mail Audentese tennisehallis. Viimasel siseturniiril on suures pildis Jimmi.

Loos andis Jimmile vastase, kes on ülimalt stabiilne ning ilma ründelöökideta hoiab kõik pallid mängus. Suurepärane võimalus rakendada sisehooajal õpitut ja näidata, kas mees veab kolmandas liigas välja. Peale selle lisas Ivar veel motivatsioonipaketti nii palju õllesid kui Jimmi jõuab ära juua.

Eelmine õhtu kogus Jimmi veel erinevaid arvamusi, kuidas võita. Turniirilegi sõites arutles erinevate strateegiate üle. Kaotus 4:8 pidavad olema kindel läbikukkumine.

Juba väljakule jalutades paistis vastase sammudest kogemus. Soojendusel olid palli puuted suurepärase tunnetusega ja iga löögiga testiti Jimmi tehnilist arsenali. Kerge lõige pani Jimmi võpatama ning ülima kontsentreeritusega palli tagasi toksama. Pärast lühikest soojendust oli mäng lahti muugitud ning strateegia paigas.

Algas mäng ja kõik hirmud olid korraga kohal. Esimeses geimis pallivahetused lühikesed ja eksimused kiired. Jimmi kaotas selle kiirelt. Sellele järgnes teine geim, mis ei erinenud millegi poolest eelmisest. Kiire algus 0:2. Siis aga Jimmi kogus ennast ja sai mängu sisse 1:2. Nüüd võis mäng alata.

Tegelikult läks edasine aga kiirelt. Oli hetki, kus Jimmil lasti mängida, aga enamasti tuli ikka teha seda, mida teha lasti. Erinevate strateegiate rakendamine ei paistnud vähemalt kõrvaltvaataja jaoks välja. Meelde jäävad ainult kolm võrku tulemist: esimene kord tõsteti üle, teine kord lõi üle ja kolmas kord jõuline rabak võrku. 1:6 algas juba kätega laiutamine, sest midagi ei töötanud ja lõpp oligi lähedal. Kokkuvõttes siis väärt kogemus 1:8 kaotuse näol. Samas rütmis möödus ka miinusring. Seal vastane lõi ja Jimmi kaotas 1:6.

Nädalavahetuse tulemuseks siis kaks võidetud geimi! Uus tase! Siin on ainult kaks väikest sammu rockbottomini maksimum tasemeni.

Turniiriväliselt, siis pühapäeval sai Jimmi trennis 45. minutilise mängu järel Lauri käest veel kaks geimi. Esmaspäeval olid juba positiivsemad noodid, sai kõik vastased, kes teda võitnud, sildistatud „pusheriteks“ ja googeldatud „How to play a pusher?“.