XXII turniir III liigas ja XXIII turniir IV liigas, 17 ja 18 märts

Järjekordne Eesti tennise madalaima liiga kogunemine toimus 17. märtsil Lasnamäel. Tallinki tennisehallis toimus IV liiga turniir ja Tondiraba tennisehallis III liiga turniir.

Lugu piinlik ja lühike. Lauri osales IV liiga turniiril ja kaotas esimeses ringis. Sõbrad on Laurile tõsiselt soovitanud oma arvamus enda 4 liiga tasemest ümber vaadata ja alustada uuesti oma tegelikult tasemelt Rocca al Mare Fredy Vöörmani turniiridelt.

Samal ajal Lasnamäe teisest servas mängisid Jimmi, Erki ning rebase kanditaadi kanditaat Kristjan.

Peale igat Kristjani debüüti sellel hooajala on tekkinud tulemusest tingitud paari kuune paus, nüüd oli rebase Kanditaat ennast kogunud ja julges jälle turniirile tulla. Esimeses ringis kohtus eeskäe kahuriga, kellega seisuni 5:5 püsis mäng tasavägine, kuid siis pani parem ennast maksma ja Kristjan kolis kotiga miinusringide ootejärjekorda. Väidetavalt oli mäng võitluslik ja skoor ei peegeldanud tegelikku võrdväärset mängupilti. Miinusringi mäng oli väga hea mängija vastu, kes oli pluss ringi kaotanud suhteliselt napilt staarmängija Erkile. Miinusringi tulemus oli Kristjanile seega ette broneeritud, küsimus oli kui palju geime tuleb. Kuid mäng oli hea ja Kristjan pusis südikalt vastu ja hea mängu peale kaotus pisaraid silmanurka seekord ei toonud.

Jimmi sai nahad seisuga 3:8. Kui esimesed geimid ei saanud servide vastuvõtmisega hakkama, siis poole mängu pealt paarismänguks äravõetud võrgu hoide pulkade tagasipanek natuke aitas ja mõned geimid ikkagi tulid, kuid vastase tehnika ja köögi tugevus jätsid võidu ikkagi tema poole. Miinuses, mis tundus lihtne, ei olnud geimide saamine ikkagi nii lihtne kui tundus, nii et napp võit 6:4.

Erki tuli turniirile ja esimese mängu sai väga tugeva vastase vastu, kuid vastase vähene turniiri kogemus viis Erki ette 7:2, kui vastane oli juba kohanenud olukorraga hakkasid geimid ainult sinna minema, kuid rebase kavalusega Erki suutis ikka ühe ära näpata ja 8:6 seisuga võidu ära vormistada. Võit tuli ka teises mängus, kolmandas, neljandas ja ka finaalis, nii nagu asjad olidki planeeritud, võidud tuleb ära võtta, kaotama pole ju mõtet minna. Uskumatu! Nii kõrvaltvaatajatele kui ka Erkile.