Veebruari edetabelid

Veebruari lõpu ülevaade edetabelitest.

Neljandas liigas toimus jaanuaris-veebruaris 5 turniiri. Jimmi osales ühel turniirile, kus jõudis ka poolfinaali ja sai seal nulliga kaotuse ehk nö muna. Selle suurepärase esituse tulemusel on Jimmi siis sattunud ka kolmandasse liigasse üleviimise ootelisti?! Tõenäoliselt on tegemist eksitusega, mille kohta Lauri saadab Tenniseliitu ka vastava järelpärimise. Kokku on korjatud aasta esimese kahe kuuga 3,6 punkti ja jätkuvalt tabelis 2. koht. Lauri osales kahel turniiril ja võitles mõlemal vigastustega. Esimesel neist kaotas teises ringis ja teisel turniiril lõpetas vigastuse tõttu esimeses ringis – aga karikas oli kogu aeg silme eest. Kokku kahe turniiriga 1,6 punkti ning tabelis 18 koht. Edetabeli koht tekitab paanikat ning aeg on hädaolukord välja kuulutada. Tabelist leiab veel ka Mihkli, kellel on aasta jooksul õnnestunud kahelt turniirilt koguda 0,8 punkti, mis annab tabelis tubli 120. kohta. Kadak on näiteks 0,2 punktiga kohal 169. Lisaks on tabelis on veel ka Ivar (koht 8), kuid tema on juba üle viidud III liigasse ja kukub nagu kivi. Sellele vaatamata jääb ta tõenäoliselt hooaja lõpus siiski Mihklist ja Kadakust ette.

Kolmandas liigas toimus jaanuaris-veebruaris 7 turniiri. Erki osales ühel turniiril ja sai selle eest 16,25 punkti, mis annab tubli 32 koha. Erkile, kui Rockbottomi tunnustamata esireketile, hingab kuklasse seenior Ivar, kes osales kolmel turniiril ja sai nende eest kokku 8,5 punkti ning on tabelis 39 kohal. Ivarile järgneb igiliikur Jimmi, kes osales kuuel turniiril ning käis mh üritamas ka välisturniiridel Rakveres ja Pärnus. Ainult Tartu etapp jäi vahele. Nende 6 turniiriga kogus ta 10 punkti ja tõusus 52 kohale. Siis on tükk tühja maad ning 99. kohal tuleb Kristjan, kellele hingab kohe kohal 119 kuklasse Lauri, kes pole mitu kuud kolmanda liiga turniiridel käinud. Olgu öeldud, et tabelis on 194 mängijat ja seega ei ole Lauri isegi mitte lähedal viimasele kohale.

Külmad aasta alguse ilmad ei ole jätnud ka Rockbottomi mängijaid puutumata. Kõige rängemalt on külm mõjunud Erkile, kes käis üritamas II liiga turniiril. Tulemusest pole põhjust rääkida… kellel on huvi, siis Erki lubas kõigile hea meelega turniiri käiku selgitada.